DOUBLE CARE

Profesionální servis + nadstandardní služby.

Proč využívat právě Auto Kelly Autoservis?

Koncept Auto Kelly Autoservis

Sdružení nezávislých autoservisů, které má přes 300 členů po celé České republice a které nabízí zákazníkům kvalitní alternativu k autorizovaným autoservisům, bez jakéhokoli kompromisu v kvalitě dílů či úrovni poskytnutých služeb.
Náhradní díly potřebné k opravě vozidla jsou do Auto Kelly Autoservisů zaváženy několikrát denně a zákazník tak u nás nemusí na opravené vozidlo dlouho čekat!

Double Care, Boženy Němcové 855, 542 32 Úpice, Tel.: 603 579 059, Mail: doublecare@seznam.cz

Proč využívat právě Auto Kelly Autoservis?

Provádíme kompletní opravy a údržbu automobilů všech značek, včetně pravidelných servisních prohlídek vozidel, která jsou ještě v záruce dle evropské legislativy. Postaráme se tedy jak o váš ojetý vůz, tak i o ten nový, aniž by byly jakkoli dotčeny záruční podmínky.

Pravidelně připravujeme výhodné sezónní akce, zaměřené na údržbu a opravu Vašeho vozidla.

K opravám vozidel využíváme značkové díly, které jsou kvalitou zcela srovnatelné s díly originálními, ale nabízíme je přímo z velkoobchodu a tedy výtazně levněji. Společně s příznivou cenou práce v našich Auto Kelly Autoservisech ušetříte až 60 % z ceny oproti originálním autoservisům. Bez kompromisu v kvalitě.

Jsme tu pro vás na více než 300 místech po celé České republice.

Servisní koncept Auto Kelly Autoservis působí na českém trhu od roku 2003. Svým zákazníkům nabízí kvalitní alternativu k autorizovaným autoservisům, bez jakékoli kompromisu v kvalitě dílů či úrovni poskytnutých služeb. V současné době sdružuje více než 300 servisů po celé České republice.

V síti Auto Kelly Autoservis se zákazník setká s moderním vybavením, vyškolenými odborníky a individuálním přístupem. Pracovníci autoservisů se navíc průběžně účastní technických školení, která zdokonalují jejich vědomosti při opravách vozidel, zejména pak s ohledem na nové technologie a diagnostiku v nových modelových řadách automobilů. Výsledkem jsou profesionální služby na nejvyšší úrovni se silným technickým zázemím a výhodnou cenou práce, díky které může zákazník ušetřit více než polovinu ceny oproti autorizovaným autoservisům.

Díky úzké spolupráci autoservisů se společností Auto Kelly, největším dodavatelem autodílů v České republice, dostane zákazník na výběr z více náhradních dílů v různých cenových kategoriích, a to včetně originálních, či kvalitativně naprosto srovnatelných značkových dílů za bezkonkurenční ceny.

Náhradní díly potřebné k opravě vozidla jsou navíc do Auto Kelly Autoservisů zaváženy několikrát denně a zákazník tak nemusí na opravené vozidlo dlouho čekat!

DOUBLE CARE s.r.o.

Boženy Němcové 855, 542 32 Úpice
ZAPSÁNA V OBCHODNÍM REJSTŘÍKU KS.V HRADCI KRÁLOVÉ,ODDÍL-C, VLOŽKA-3198

Irena Nováková – jednatel

Tel.: 605 506 662
Mail: doublecare@seznam.cz

  • IČO: 01440004
  • DIČ: CZ01440004
  • Příjem zakázek: tel.603 579 059
  • Provozní doba: 7:00 – 15:30hod. (Po – Pá)
Rolovat nahoru